Kako pripraviti krekerje s ploščami iz kanelonov: najlažji (in presenetljiv) recept za hrustljav prigrizek s testeninami

Sladice

Hrustljavi prigrizki nas izgubijo. Dokazano dejstvo je, da ta tekstura, občutek, ki ga povzročajo v ustih pri žvečenju, in zvok, ki ga spremlja, ustvarjajo užitek, zato zmagujejo med komercialnimi prigrizki. Ti radovedni domači krekerji so presenetljiva različica te vrste predjedi s krožniki kanelonov.

Idejo je bilo treba preizkusiti, tako da smo jo prilagodili naši shrambi. Lahko bi uporabili katero koli testeninsko testo, resnica pa je, da so kaneloni v svoji ravno kvadratni obliki kot nalašč za kulinarični poskus. Lahko jih prerežemo na polovico ali pustimo cele in se igramo z začimbami in začimbami po okusu. Ob tej priložnosti smo uporabili mleti curry, rožmarin in fleur de sel, čeprav nekatere začimbe cajun ali žar sploh ne bi bile slabe.

• Kuhanje 15 m

Pečico segrejte na 240 ° C z zrakom in pripravite dva pladnja z nelepljivim papirjem. V velikem loncu zavremo veliko osoljene vode in skuhamo krožnike kanelonov, jih dodajamo enega za drugim in mešamo, da se ne sprimejo.

Kuhati jih morate, dokler ne začnejo biti mehki, vendar ne tako dolgo, kot je označeno na embalaži. Če se hitro kuhajo (2-3 minute), jih odstranite po 30-60 sekundah. Če potrebujete 12-15 minut, jih odstranite po 6-7 minutah.

Previdno jih razporedite na čiste krpe in jih odstranite z ožemalnikom ali lopatico. Še toplo prestavite na pladnje pečice.

Olje stepemo z začimbami curry in s čopičem pobarvamo testeninske plošče na obeh straneh. Po okusu dodajte rožmarin in grobo sol ter pecite približno 7 minut, po en pladenj ali dokler ne postanejo zlato rjave in polne mehurčkov. Pustite, da se ohladi na rešetki.